2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Konsult, mätning och utredning akustik och vibrationer inom- och utomhus
Beskrivning: Konsultuppdrag för mätning och utredning inom akustik samt vibrationer inomhus och utomhus i Enköpings kommun. Upphandlingen delas upp till delområde 1, Akustik och delområde 2, Vibration.
Intern identifierare: TN2025/456
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på anbudsgivaren
Intern identifierare: 1775550-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 Akustik
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1778406-1
Ytterligare klassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster, 71313200 Konsulttjänster för ljudisolering och akustik
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 Vibration
Intern identifierare: 1778407-2