633047-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Operationsmikroskop
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOperationsmikroskop
BeskrivningMikroskop för operation
Intern identifierareUPPH2025-00016
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Titel1. Administrativa föreskrifter
BeskrivningUpphandlingen avser operationsmikroskop
Intern identifierare1647251-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
Titel2. Kravspecifikation
Beskrivningkravspecifikationen- dokument som beskriver de krav och villkor som måste uppfyllas i en upphandling eller ett projekt
Intern identifierare1647252-1