2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av drift och förvaltning av Naturvårdsverkets fastigheter i Tyresta naturreservat och nationalpark
Beskrivning: Naturvårdsverket bjuder in intresserade anbudsgivare att inkomma med anbud på rubricerad upphandling. Upphandlingen syftar till att teckna avtal med en leverantör som ska täcka Naturvårdsverkets behov rörande drift och förvaltning av Naturvårdsverkets fastigheter i Tyresta naturreservat och nationalpark.
Intern identifierare: NV-25-012300
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 77314000 Markskötsel, 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000