633161-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Fastighetsförvaltning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Teknisk förvaltningsentreprenad byggnad Södersjukhuset
Referensnummer: LOC 2020-0163
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
75123000 Fastighetsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning