63322-2017 - KonkurrensutsättningSverige-Vara: Bussar
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Turnébussar till Bohuslän Big Band 2017 – Vara Konserthus AB.
Referensnummer: 2017/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34121000 Bussar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av turnébussar med chaufför till Bohuslän Big Band.
Sista anbudsdag:
Anbudet skall vara Köparen tillhanda senast 24.3.2017 23:59.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen