633229-2021 - ÄndringSverige-Borås: Trädvård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vaccinering av almar
Referensnummer: 2021-00019IN
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77211500 Trädvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Vaccinering av samtliga almar i Borås Stad och Marks kommun.