633232-2021 - ÄndringSverige-Halmstad: Larmövervakningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetslarm för särskilda boenden och korttidsboende
Referensnummer: HN 2021/00342
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser ett digitalt trygghetslarmssystem med tillval av tillbehör till alla äldreboenden i egen regi och korttidsboenden.