2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verksamhetssystem för Avfalls- och VA-verksamheterna
Beskrivning: Täby kommun inbjuder till att inkomma med ansökan om att få lämna anbud i upphandling avseende: Verksamhetssystem för Avfalls- och VA-verksamheterna
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91212:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd