633580-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Genomförande av undersökningar – Enkätundersökning - Treårspanelen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEnkätundersökning - Treårspanelen
BeskrivningUpphandlingen avser en genomförare av uppdrag omfattande en longitudinell datainsamling med hjälp av post- och webbenkäter till 7 000 slumpmässigt utvalda medborgare folkbokförda i Sverige, som kommer att få svara på frågor under tre på varandra följande år: 2026–2028.
Intern identifierareEUI 26 038
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311200 Genomförande av undersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79311300 Undersökningsanalys, 79315000 Sociala undersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKrav, information och prisuppgift
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKvalificering av leverantör
Intern identifierare1960145-1