See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogsförvaltning
Beskrivning: Upphandlingen avser skogsförvaltnings- och skogsskötseltjänster av kommunens produktiva skogsmark.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112685:Lot:1