See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter - Geotekniska konsulter
Beskrivning: Avser kommunens behov av Tekniska konsulter - Geotekniska konsulter
Intern identifierare: 2024-00008
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71332000 Geotekniska ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del