2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för dosdispensering
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans, installation och driftsättning av utrustning för maskinell dosdispensering inom slutenvården. Syftet är att säkerställa en säker, effektiv och spårbar hantering av läkemedel i dospåsar.
Intern identifierare: 25RS917
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141626 Doseringsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ansökansinbjudan
Beskrivning: Upphandling av dosdoseringsutrustning
Intern identifierare: 1765906-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på Anbudsansökanden
Intern identifierare: 1765907-1