Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård Räddningstjänsten Västra Blekinge
Referensnummer: UH-2023-121
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Karlshamns kommun annonserar en upphandling på uppdrag av Räddningstjänsten Västra Blekinge. Upphandlingen avser ett avtal avseende företagshälsovård till samtliga anställda inom Räddningstjänsten Västra Blekinge.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 400 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85147000 Företagshälsovård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen