Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Teknikansvariga Process och Maskin
Referensnummer: 12409
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser två resurser för projektet ”Nytt Reningsverk i Gävle”, en Teknikansvarig Process (TA Process) och en Teknikansvarig Maskin (TA Maskin).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen