Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster, Varor
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Leveransplats
Postadress: Hötorget 8
Ort: Stockholm
Postnummer: 10387