2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service av kylmaskiner
Beskrivning: Upphandling av service, installation, reparationer och skrotningar med tillhörande kontroll och rapportplikt av kylmaskiner för MKB Fastighets AB.
Intern identifierare: 2025MKB-1473
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 42500000 Kyl- och ventilationsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000