2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Förband- Miljö
Beskrivning: RFI inför upphandling av förbandsmaterial- Miljö
Intern identifierare: VF2024-00014
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141110 Förbandsartiklar