2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frikortssystem med kringtjänster
Beskrivning: nytt avtal som ersätter befintligt avtal med CGI för Frikortssystem med kringtjänster
Intern identifierare: RS 2024-05084
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48445000 Programvara för kundhantering, 48814200 Patientadministrativt system, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000