2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stenmaterial, kringfyllnadsmaterial mm för samt hantering av återvinningsbara schaktmassor
Beskrivning: Stenmaterial, kringfyllnadsmaterial mm för samt hantering av återvinningsbara schaktmassor
Intern identifierare: 15484
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
Ytterligare klassificering (cpv): 14900000 Återvunna returråvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Stenmaterial, kringfyllnadsmaterial mm för samt hantering av återvinningsbara schaktmassor