634061-2025 - Resultat
Sverige – Rörsystem – Segjärnsrör och rördelar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Segjärnsrör och rördelar
Beskrivning: Segjärnsrör och rördelar i olika dimensioner samt tillbehör.
Intern identifierare: 23SVOA1538
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44162000 Rörsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 44162500 Rörledningar för dricksvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Segjärnsrör och rördelar