634204-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undervisning och utbildning – IT-utbildning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-utbildning
BeskrivningUpphandlingen avser inköp av IT-utbildningar för Chalmers från grund- till fördjupningskurser samt kundanpassade, avancerade och specialdesignade utbildningar. Utbildningarna erbjuds till anställda inom Chalmers för kompetensutveckling och ökad IT-kunskap.
Intern identifierareC 2025-1343
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000