See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra modulbyggnad LedSS, Enköping
Beskrivning: FORTV avser hyra moduler för en uppställning i Enköping.
Intern identifierare: 1699/2024
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbud
Beskrivning: Moduler
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Bilagor