See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjulgrävmaskin
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av en styck Hjulgrävmaskin
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43262100 Mekaniska grävmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av en styck hjulgrävmaskin