2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonsbränsle
Beskrivning: Uppdraget är att leverera fordonsbränsle HVO100 och Diesel MK 1 till NSR:s anläggningar i nordvästra Skåne.
Intern identifierare: 25/0241
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000