634586-2023 - ÄndringSverige-Karlstad: Säkerhetstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bevakning och säkerhet
Referensnummer: KS-UH/2023:9
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Bevakning av skolor, specialkontor, kontorsfastigheter, idrottsanläggningar, äldreboenden, vattenverk, flygplats, offentliga platser mm
Fyll på med mer text...