634744-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Golvbeläggningar – Upphandling av golvmaterial
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av golvmaterial
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal för golvmaterial.
Intern identifierare24/13
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44112200 Golvbeläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 44111000 Byggnadsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGolvmaterial