2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster Luleå kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser revisionstjänster till Luleå kommun.
Intern identifierare: KLF 2025/865
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision
Ytterligare klassificering (cpv): 66170000 Finansiell rådgivning, hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster, 66171000 Finansiell rådgivning, 79212000 Revision, 79212100 Finansiell revision, 79221000 Skatterådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Revisionstjänster Luleå kommun
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Möjlighet till förlängning om maximalt 24 månader