2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemlösning för digitala prov
Beskrivning: Upphandling av en lösning för digitala prov inom skolan i Lunds kommun.
Intern identifierare: KS2025/0402
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000