2. Förfarande
Förfarande
Titel: CCTV Övervakningsutrustning
Beskrivning: Uppdraget innebär att anbudsgivaren, på uppdrag av köparen, ansvarar för underhåll, service och vidareutveckling av köparens befintliga kamerainstallationer på olika platser och objekt. Upphandlingen gäller även inköp av ny utrustning.
Intern identifierare: 2024/927
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35125300 Övervakningskameror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000