634973-2022 - ResultatSverige-Göteborg: Fordon för tömning av septiska tankar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Slamsugningsfordon
Referensnummer: 0285/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144520 Fordon för tömning av septiska tankar
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp och leverans av tre (med option om ytterligare ett) fabriksnya slamsugningsfordon.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen