Huvudsaklig CPV-kod 38221000 Geografiska informationssystem (GIS eller motsvarande)
II.1.4.
Kort beskrivning
Eskilstuna Strängnäs Energi och Miljö AB (ESEM), bjuder härmed in leverantörer att ansöka om att få lämna anbud i en upphandling av GIS-system avseende VA-ledningsnät.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48326000 Kartprogramvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen