635206-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Ingenjörstjänster – Tekniska konsulter - Planarkitekt 2025. Bjuv, Perstorp, Åstorp och Örkelljunga kommuner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulter - Planarkitekt 2025. Bjuv, Perstorp, Åstorp och Örkelljunga kommuner
BeskrivningUpphandlingen avser Bjuvs, Perstorps, Åstorps och Örkelljungas behov av tekniska konsulter inom området Planarkitekt.
Intern identifierare25/155
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71311210 Konsulttjänster för vägar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerella krav
Beskrivningse ffu
Intern identifierare1759419-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelObligatoriska krav
Intern identifierare1759547-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAdministrativa krav
Intern identifierare1779034-2