Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster
Referensnummer: UH-2023-7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Arvidsjaurhem AB inbjuder er härmed att inkomma med anbud avseende denna upphandling beskriven i upphandlingsdokumenten. Avtalet omfattar städning av trapphus, entréer, tvättstugor och andra allmänna ytor i Beställarens fastigheter. Beställaren har för avsikt att teckna avtal med en (1) leverantör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90900000 Städning och renhållning, 90910000 Städning, 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se upphandlingsdokumenten.