2. Förfarande
Förfarande
Titel: Betaltjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Ramavtal avseende Betaltjänster för Kortinlösen och Betalväxel utifrån Beställarnas behov. Upphandlingen är uppdelad på två (2) delområden: A. Betalterminaler - Kortinlösen B. Internetbetalning - Betalväxel + Kortinlösen
Intern identifierare: N050U25-22
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: A. Betalterminaler - Kortinlösen
Beskrivning: Betalterminaler -Kortinlösen
Intern identifierare: A. Betalterminaler - Kortinlösen
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: B. Internetbetalning - Betalväxel + Kortinlösen
Beskrivning: Internetbetalning - Betalväxel + Kortinlösen med möjligehet till checkout.
Intern identifierare: B. Internetbetalning - Betalväxel + Kortinlösen