635320-2021 - ÄndringSverige-Malmö: Sportartiklar och -utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Idrottsmaterial
Referensnummer: STK-2021-863
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37400000 Sportartiklar och -utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av kommunövergripande avtal avseende leveranser av utrustning inom området sport och idrott.