635322-2021 - ÄndringSverige-Kävlinge: Möbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler medborgarhus i Kävlinge kommun
Referensnummer: 21/11
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling består av följande anbudsområden som utvärderas var för sig:
Anbudsområde 1 Möbler för arbete
Anbudsområde 2 Arbetsstolar
Anbudsområde 3 Miljömöbler Design
Anbudsområde 4 Miljömöbler Övriga
Anbudsområde 5 Gardiner och draperier
Anbudsområde 6 Belysning
Anbudsområde 7 Biblioteksinredning
Anbudsområde 9 Special