2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ramavtal för handhållna backscatter
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för handhållna backscatter till Tullverket och Polismyndigheten
Intern identifierare: TV-2025-22301
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38582000 Röntgenutrustning för kontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för köp av handhållen backscatterutrustning till Tullverket och Polismyndigheten
Intern identifierare: 1790506-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på anbudsgivaren
Intern identifierare: 1790507-1