635440-2022 - ÄndringSverige-Malmö: Reklam och marknadsföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Reklambyråtjänster
Referensnummer: 2022MKB-2784
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av reklambyråtjänster till MKB Fastighets AB.