635445-2023 - ÄndringSverige-Vänersborg: Företagshälsovård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård, utredande tjänster
Referensnummer: D.nr 2023/24
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Vänersborgs kommun söker en leverantör av företagshälsovård avseende utredande tjänster. Kommunen har ca 4 000 anställda. Avtalsstart är planerad i februari 2024.