635529-2022 - ÄndringSverige-Kalmar: Företagshälsovård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård till Kalmar koncernen
Referensnummer: 2022-67
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan
Ni inbjuds att inkomma med anbud i rubricerad upphandling enligt detta upphandlingsdokument med tillhörande bilagor.
I upphandlingsdokumentet benämns Kalmar Kommun som ”beställaren” och anbudsgivaren ”leverantören”.
Beställarens ombud i upphandlingen är Kalmar kommun, Serviceförvaltningen, Upphandlingsenheten.