Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Co-workingtjänst Sandbacka Park
Referensnummer: IKS2021_035
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
II.1.4.
Kort beskrivning
Sandvikens kommun inbjuder till anbudsansökan. Uppdraget avser ett partnerskap för konferensverksamhet, etablera co-workingtjänst inklusive drift av receptionsverksamheten på Sandbacka Park.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell, 79992000 Receptionstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen