2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS - förhyrning av tillfälliga byggnader (moduler)
Beskrivning: Förhyrning av tillfälliga byggnader (moduler) via dynamiskt inköpssystem för Huddinge Samhällsfastigheter AB. Systemets giltighetstid är 15 år.
Intern identifierare: HS/2018:248
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: DIS - förhyrning av moduler/paviljonger