63563-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – ICP-MS/MS (triple quadropole inductively coupled plasma spectremeter)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelICP-MS/MS (triple quadropole inductively coupled plasma spectremeter)
BeskrivningICP-MS/MS (triple quadropole inductively coupled plasma spectremeter)
Intern identifierareV 2025/3110
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38300000 Mätutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareICP-MS/MS (triple quadropole inductively coupled plasma spectremeter)