635695-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Persontransporter med turbundna resor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPersontransporter med turbundna resor
BeskrivningPersontransporter med turbundna resor till Stockholms stad
Intern identifierareSF 2025/276
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar, 34114300 Färdtjänstfordon, 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 98300000 Diverse tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarePersontransporter med turbundna resor