635757-2021 - ResultatSverige-Uppsala: Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livestreaming och eventtjänster samt Ljud och ljustjänster
Referensnummer: UH 2021/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Livestreaming och eventtjänster för större event och mindre aktiviteter i Uppsala och Visby samt Ljud och Ljustjänster i Uppsala och Visby.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2
Del nr: 3
Del nr: 4