2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyllsystem, Göteborg
Beskrivning: Riksarkivet upphandlar hyllsystem (vissa projekteringstjänster, samt leverans och installation av kompakthyllor, arkivskåp, mm) till de nya arkivlokaler som Riksarkivet planerar att flytta in i 2027/28.
Intern identifierare: RA-KS 2024/01643
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39131100 Arkivhyllor
Ytterligare klassificering (cpv): 39122000 Skåp och bokhyllor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Hyllsystem Göteborg 2024