See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Audiometer och impedansutrustning
Beskrivning: Upphandling för ett ramavtal av audiometrar och impedansutrustning till Karolinskas Öron näsa hals mottagningar.
Intern identifierare: K 2022-8045
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33121400 Audiometrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: MTU/MTP
Beskrivning: Ramavtal Audiometrar och Impedansutrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav
Beskrivning: Ramavtal avseende Audiometrar och impedansutrustning