2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem Programvarulösningar
Beskrivning: DIS för mjukvarulicenser.
Intern identifierare: 3.2.1-2025-6321
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000