2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fyra stycken fordon
Beskrivning: Inköp av 4 st fordon. 1 st fyrfacksfordon, 1 st tvåfacksfordon, 1 st dragbil för slurrytransport och 1 st kärlbil.
Intern identifierare: 2024-00198
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000