635997-2022 - ResultatSverige-Kristianstad: Programvaruutvecklingstjänster och programsviter för fastighetsförvaltning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av fastighetssystem
Referensnummer: 2021-O002673
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212420 Programvaruutvecklingstjänster och programsviter för fastighetsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandla nytt fastighetssystem till Regionfastigheter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48420000 Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen